Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Celopotištěné pánské tričko

Revoluce v odívání! Nyní si u nás můžete navrhnout vlastní celopotištěné tričko. Stačí si vybrat libovolný obrázek, fotku, texturu a roztáhnout ji přes celé tričko. Výsledkem je zcela jiný zážitek. Tričko je navíc na zcela jiné úrovni než běžná trička. Od výběru látky, až po vlastní ušití. Vše probíhá u nás, v České republice v důstojných podmínkách. Žádná Asie. Kvalita materiálu, zpracování, šití je na maximální úrovni. Tričko vám vyrábíme na míru, každý kus je originál a je mu věnována maximální péče několika lidí. Pomáháme vrátit textilní výrobu do České republiky.

Material DuPont COOL Max s jemnou úpravou Cotton Feel. Active Performance technologie pro odvod potu od těla. Jemné a příjemné na nošení, prodyšné, udržuje tělo v suchu a pohodlí. Velice příjemné na dotek a kvalitní i přes složení 100% polyester, který navíc umožňuje barevnou stálost - potisk nevybledne a vydrží v perfektní kvalitě mnoho let. Roztáhni svůj obrázek, fotku přes celé tričko a máš nejlepší tričko na světě :-) Toto tričko je unikátní, netiskneme na hotová trička jako většina firem (kde jsou poté vidět nevzhledné nepotištěné bílé pruhy), ale tiskneme na látku ze které poté vaše tričko ušijeme. Upozornění: vzhledem k technologii výroby, potisk na rukávu nemusí přesně navazovat.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Šárka V. 20.2.2017 17:08
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
bílá, M

Karolína D. 18.1.2017 18:33
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
bílá, L


Další komentáře

Inspirace

Další pánská trička

Vyberte potisk na váš dárek

EET
Pussy Zeman
Bud Spencer
I love
Ženich
Tým ženicha
Keep calm
ČSSR
Sandokan
King
Apple Jobs
Game over
Evolution Bicycle
Jdu na jedno
Svědek
James Bond
Malý princ
MARX SPENCER
Běžec
Czech drinking team
Manželství
Vodáci
Atari
Darth Vader
Pivní srdce
Basketbal
První místo
Today-Tomorrow
Nejlepší tatínek na světě
Run forest run
Che Guevara
No signal
Pivko
Show Must Go On, freddie mercury
Žabka
Železný kříž
Heart beat
moustache
Tým nevěsty
Červený trpaslík
Pulp Fiction
Genius
Zobrazit další