+420 222 744 135
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Chňapka s vlastním potiskem

Produkt:
Chňapka

Popis:
Rozvesel si vaření a vytvoř si pomůcky do kuchyně podle sebe. Kromě zástěry a dalších produktů si můžeš nechat vytisknout chňapku s vlastním potiskem. Vytvořit tak můžeš originální dárek pro maminku nebo babičku, které se ti jistě odvděčí nějakou dobrotou.

Materiál:
Materiál: 100% polyester, s poutkem, bez magnetu. Potisk je pouze na jedné straně, horké předměty se uchopují pouze druhou stranou - chňapka je pouze na pravou ruku. Je nutné počítat s tím, že v oblasti ohybu mezi palcem a ukazováčkem může vzniknout cca 1cm dlouhý proužek přeložené nepotištěné látky.

Hodnocení od zákazníků:Růžena Č. 16.3.2022

Bílá

Vše bylo ok byl to dárek a moc se líbil

Marek N. 27.12.2021

Bílá

Dodaný výrobek přesně odpovídal zadaní, kvalita tisku mne příjemně překvapila. Dodání proběhlo ve slíbené lhůtě, děkuji!

Marek P. 17.12.2021

Bílá

Je to darek, takze jsem to nevybaloval. Nicmene vypada to dobre, mozna jen potisk a obrazek lehce rozrastrovany. Hlavni ucel tohoto darku je udelat radost, coz urcite splni :)

Markéta H. 2.12.2021

Bílá

- pořízeno jako dárek, takže nemám odzkoušeno, ale od pohledu se zdá, že se jedná o kvalitní a funkční materiál - škoda, že není možné vybírat z různých (alespoň základních) barev podkladu

Petra k. 29.11.2021

Bílá

Velmi rychle odbaveni

Hana N. 25.1.2021

Bílá

Maximální spokojenost! Je to dárek pro tetu a už teď vím,že se jí bude líbit! Před pak lety jsem objednávala kuchyňskou zástěru se stejným nápisem. ????

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další kuchyně

Tácek na nápoje
Miska na cereálie
Tácek na nápoje kulatý
Kuchyňské prkénko
Zobrazit více