Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Dětská polokošile

Slavnostnější verze dětského trička, která se bude vaší ratolesti báječně hodit na všechny zvláštní příležitosti, jako jsou školkové besídky, předávání vysvědčení nebo narozeninové párty kamarádů. Polotričko navíc potiskneme přesně podle vašeho návrhu, můžete na ni dát svůj vlastní obrázek, nápis nebo dokonce fotku. A pokud nemáte dostatek vlastních nápadů, račte se inspirovat našimi připravenými designy, těch dětských máme habaděj.

180 g/m², 100% česaná bavlna ring spun, výztužná páska za krkem, léga se 2 knoflíky.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Dinh L. 21.5.2016 17:22
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Pacific Grey, 12-14

Eva K. 4.11.2015 07:16
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Pacific Green, 7-8


Další komentáře

Další dětská trička a mikiny

Vyberte potisk na váš dárek

I minecraft
I love
Baseball
Michael Jackson
Minecraft Creeper Face
James Bond
Sandokan
Michael
Ta nejlepší máma
I love you
Kurt Cobain
Czech Republic
Czechcode
Pacapple
No.
Minecraft Creeper
Parkour - Zombie Apocalypse
iDiot
Minecraft block
Policie
MEME Troll
Ve dvou se to lépe táhne
Apple Jobs
Minecraft
Darth Vader
Komár
Kitty Kiss
Vyplazený jazyk
Bud Spencer
liška
Beruška cestovatelka
Coo? Jaká písemka
Hroch
Minecraft Keep Calm
Pirát
Malý princ
Srdce mozaika
Sovičky
Zamilovaní jednorožci
Camper Van
Bob Marley
Usměvavý obličej / smiley face
Zobrazit další