+420 222 744 135
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Roušky s potiskem

Produkt:
Rouška

Popis:
Roušky s potiskem, které nikdo nepřehlédne. Ani v těžkém období se nesmí zapomínat na humor. Můžete si vybrat jeden z mnoha zajímavých designů, či si navrhnout roušku s potiskem přesně podle sebe. Můžete vložit obrázek, fotku, text, logo či cokoliv dalšího, co rádi odkryjete před světem. Pomožte vhodně zvoleným vtipným potiskem na roušce zvednout náladu svému okolí. Zobrazit více..

Materiál:
Grafiku vkládejte do vyznačeného čárkovaného obrysu, cokoliv za touto oblastí nemusí být při pohledu na roušku vidět - bude zašito za okrajem. Dvouvrstvá rouška, vnější materiál 100% polyester, vnitřní vrstva 100% bavlna. Uchycení dle aktuální skladové dostupnosti materiálu a barev - gumičky nebo tkalouny, a šijeme z různých barev nití, které jsou momentálně k dispozici. Možno vyvářet pro zajištění hygieny (potisk to zvládne). Tkalouny perte samostatně, aby nedošlo k náhodnému obarvení roušky. Dodržujte pravidla pro používání roušek. Po použití je nutné roušku vyprat, nepoužívejte roušku opakovaně a déle než 4 hodiny v kuse. V případě zvlhnutí je taktéž nutné roušku vyměnit a použít čistou. Výroba trvá cca 10 dní. Roušky jsou ručně vyráběny v České republice.

Hodnocení od zákazníků:Alena K. 20.6.2022

Bílá, dámská

Super. ????Ma

Viera V. 19.12.2021

Bílá, dětská

Ďakujem, som veľmi spokojná.

Zdeněk M. 7.9.2021

Bílá, pánská

Dlouhá doba dodání.

Ivo R. 27.6.2021

Bílá, pánská

Jen drobnost, možná by nebylo špatné, kdybyste do roušky dávali kousíček kovů, aby lépe doléhala na nos, co myslíte? Ale to je jen malá drobnost, nijak to neznehodnocuje můj kladný dojem :))

Vyacheslav P. 14.6.2021

Bílá, pánská

It's looks like 3D print, so nice!

Mgr. Miroslava F. 12.6.2021

Bílá, pánská

Super

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další šicí dílna

Vlajka velká
Šňůrka na klíče
Vlajka velká s oky
Polštář Srdce
Zobrazit více