Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Funkční látka BLF001

Látka s potiskem dle vašeho návrhu, vhodná pro výrobu triček na běžné nošení i sportovní aktivity. Výborně odvádí pot pryč z těla a udržuje v suchu. Je lehká a prodyšná, velmi příjemná na dotek s přímo bavlněným pocitem. Stačí umístit libovolný vzor, fotografii, text či koláž a my vám ji vyrobíme na míru.

Materiál: 100% polyester coolmax, gramáž 170g/m2 Látku s vlastním jednostranným potiskem dodáváme ve fixní velikosti 167x78 cm. V případě zájmu o větší množství je nutno objednat více kusů.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Denisa B. 29.9.2017 09:31
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, 167x70cm


Další komentáře

Další šicí dílna

Vyberte potisk na váš dárek

Česká republika
Music beat
Jednoduché srdce
Svatba
I love you
Zamilované srdce
Medvídek srdce
Nejlepší maminka na světě
Malý princ
Ve dvou se to lépe táhne
I love
King
Queen
Ta nejlepší máma
Srdce mozaika
Nejlepší tatínek na světě
Angel and devil
Love call
Teddy with heart
For my love
Medvídek s balónky
Keep calm
Heart beat
Love you forever
Sovičky
Best Friends
I love my girlfriend
In love
Cannabis
Michael Jackson
I love you
Jednorožec
Love
Love tree
I love my boyfriend
Beruška
Zamilovaní sobíci
Štír
Love bears
Bob Marley
Pivní srdce
Čtyřlístek
Zobrazit další