Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
3D samolepky kruh - 5 kusů s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 3 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

3D samolepky kruh - 5 kusů

Navrhněte si pro svoji firmu nebo i pro soukromé účely originální 3D samolepky s plastickým efektem, které se liší svým luxusním vzhledem od klasických samolepek. Vložit můžete logo firmy, ale i jakýkoliv jiný obrázek, nápis nebo fotku.

3D samolepky s plastickým efektem, též často nazývané jako logoprint. Nejen, že skvěle vypadají, ale díky zalití grafického návrhu polyuretanovou pryskyřicí, mají také dlouhou životnost a působí 3D efektem. Tato pryskyřice je krystalicky čirá, pružná, otěruvzdorná, odolná proti UV záření a různým chemikáliím, barevně stálá. Nemusíte se tak bát, že by vaše 3D samolepky vybledly.Dostupné barvy:
Vzory:
Navrhni si vlastní
Miroslav P. 18.8.2018 19:18
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, 5x5cm

Michal S. 25.6.2018 17:18
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, 4x4cm


Další komentáře

Další samolepky

Vyberte potisk na váš dárek

Česká republika
Cannabis
Masaryk
I love Czech republic
Skull
Zeman není můj prezident
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
I love
liška
Trabant auto
Hamburger
Queen
Parkour - Zombie Apocalypse
Pražská kavárna
Tým ženicha
Nevěsta
King
Zamilované srdce
I love you
Darth Vader
Tým nevěsty
Plameňák
Rybaření
Speed limit
Svatba
Miloš mi prdel
Vosa
Liška Bystrouška
Červený trpaslík
Co Je!!
EET
Born to ride
Blesk samolepka
Itálie
Miminko v kapse chlapeček
Miminko v kapse holčička
Camper Van
Jsi moje máma
Malý princ
Nejlepší maminka na světě
Svatba
Zobrazit další