Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Barevné zrcátko s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 14 zákazníků. Zobrazit komentáře (3)

Barevné zrcátko

Malé kapesní zrcátko, pro všechny dámy, ženy ale dívky, kterým není lhostejný jejich vzhled. Díky jeho rozměru se pohodlně vejde i do té nejmenší kabelky. Vypadat tak můžete stále skvěle a navíc zaujmete své okolí vlastním designem, který vám na zrcátko zhotovíme. Inspirovat se můžete i v naší galerii, kde máme nepřeberné množství různých motivů. Finalní verze zrcátka tak záleží jen vás.

Kapesní plastové zrcátko v kulatém tvaru o průměru 6cm

Navrhni si vlastní
Jitka Č. 30.1.2019

Růžová

spokojenost

Lenka K. 21.1.2019

Bílá

Jako vždy rychlé a perfektní

Zdeněk J. 17.12.2018

černá

Lucie K. 12.12.2018

Modrá

Karolína H. 21.11.2018

černá

Kateřina G. 18.10.2018

stříbrná

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Květinový rámeček
Květinový rámeček
Jednoduché srdce
Nejlepší maminka na světě
Ta nejlepší ségra
Jednorožec
Ta nejlepší babička
Liška Bystrouška
Svatba
liška
Tým nevěsty
Darth Vader
Plameňák
Motýl grunge
Audrey Hepburn
Jednorožec
Jóga
Zebra
Zobrazit další

Další dámské doplňky

Bavlněné ponožky
Kalhotky Short
Klíčenka ovál
Zrcátko
Zobrazit více