Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Bavlněné ponožky s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 44 zákazníků. Zobrazit komentáře (3)

Bavlněné ponožky

Ať už potřebuješ ponožky do sandálů, do polobotek na svatbu nebo jen tak na nošení, neměl bys nikdy sáhnout po šedivém páru. Překvap své boty barevnými ponožkami s vlastním potiskem! Každá ponožka se navrhuje zvlášť, nezapomeň dát tedy potisk jak na levou, tak na pravou nohu.

Materiál: 98% bavlna, 2% elastan, jemná pletenina, měkký žebrovaný lem, středně dlouhé.

Navrhni si vlastní
Lukáš L. 10.2.2019

Námořní modrá, 39/42

Super a dik.

Blanka D. 19.11.2017

Červená, 43/46

Skvělá práce

Peter K. 8.10.2016

Limetková, 39/42

Okolo potlace je skvrna v tmavsom odtieni ako samotne ponozky, inak ok.

Veronika K. 11.2.2019

Blankytně modrá, 39/42

Eliška S. 5.2.2019

Fuchsia, 39/42

Michala H. 3.2.2019

Námořní modrá, 43/46

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Ženich
Ve dvou se to lépe táhne
Freddie Mercury
Svatba
Game over
Zamilované srdce
Veverka
Svědek
moustache
Oslík
Karel Gott
Liška Bystrouška
Kaktus
JELEN
Malý princ
Jednorožec
Basketbal
Zobrazit další

Další dámské doplňky

Kalhotky Short
Klíčenka ovál
Zrcátko
Dřevěná krabička
Zobrazit více