Switch to English  X 
Poslední šance! Informace ohledně dodání dárků do Vánoc zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Celopotištěný ručník s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 31 zákazníků. Zobrazit komentáře (8)

Celopotištěný ručník100% polyester se soft bavlna úpravou. Příjemný ručník pro potisk vašich fotek ve velkém stylu. Z technologických důvodů se nedoporučuje ručník přebarvovat na tmavé barvy. Nevypadají na něm hezky a výsledek není perfektní. Za to fotky a plnobarevné obrázky na něm vypadají opravdu skvěle.

Vzory:
Navrhni si vlastní
AIR PLUS s.r.o. Jana Š. 15.4.2018

Bílá, 70x150

Odeslání do druhého dne:), paráda!!!

Kateřina B. 15.3.2018

Bílá, 70x150

Ručník vypadá skvěle. Potisk přesně tak jak jsem chtěla aby vypadal.

Marcela M. 6.12.2017

Bílá, 70x150

příjemný materiál, kvalitní potisk, doufám, že vydrží časté praní

Barbora P. 6.12.2017

Bílá, 50x100

Absolutně nechápu tu cenu. Ručník je velmi malý a materiál není vůbec příjemný. Jediné, co oceňuji, je kvalita potisku (snad vydrží).

Tereza C. 11.11.2017

Bílá, 70x150

Rychlé dodání, super kvalita a materiál:) jsem velmi spokojená:))

Marie P. 4.7.2017

Bílá, 70x150

Rychlá a opravdu kvalitní výroba. Vše dokonale viditelné a ostré, materiál příjemný. Není to první a jistě nebude ani poslední nákup na této stránce.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Michael Jackson
Mám draka
Býk
I love
Karel Gott
Basketbal
Heart beat
liška
No drama llama
I'm Hobbit
Krásná po mamince
Nejlepší maminka na světě
Parkour - Zombie Apocalypse
Červený trpaslík
Keep calm and love ducks
Jednoduché srdce
Basketbal
Malý princ
Zobrazit další

Další koupelna

Keramická dlaždice
Koupelnová sada