Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní dámské tílko
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 90 zákazníků. Zobrazit komentáře (12)

Dámské tílko Fruit of the Loom

Slušivé dámské tílko se špagetovými ramínky. Tílko je ze 100% bavlny s vysokou gramáží látky, zachovává si tvarovou i barevnou stálost. Užijte si léto s vlastnoručně navrženým tílkem!

Velmi kvalitní a pěkné tílko, gramáž 220 g/m², 100% bavlna, špagetová ramínka, obruba kolem výstřihu v průramcích, prodloužená délka.

Navrhni si vlastní
Petra H. 28.7.2018

Bílá, S

Super

Tereza H. 9.5.2018

Bílá, XS

Rozměry potisku vubec nesedí s návrhem.

Petra P. 12.8.2016

černá, M

Tielko je krasne, material kvalitny, prijemny pri noseni. Velkost vyhovuje taka aku nosim. S potlacou som velmi spokojna, kvalitne spracovane.

Renáta S. 24.2.2016

Temně modrá, M

Som veľmi spokojná s kvalitou aj s veľkosťou. Objednala som M-ko a je to presne také veľké ako má byť.

Iveta M. 25.11.2015

Fuchsia, S

tričko je super a potisk se taky moc povedl

Martin E. 3.6.2015

černá, S

Nad očekávání dobré.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Zvedám kotvy
Dej ty pracky pryč
Nevěsta
Lakosťa
Sobík
In love
Cannabis
Dolce & Banana
ČSSR
Porn star
Kozičky
Štír
Game over
Haf Haf
Skeleton ruce
Mňam
Kačenka
Černá ovce
Zobrazit další

Další tílka

Dámské tílko Tank Top
Dámské tílko na ramínka