Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dámské tílko na ramínka s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Dámské tílko na ramínka

Oblíbené tílko do letních dnů si můžete nyní navrhnout s vlastním designem. Záleží jen na vás jestli bude model pro vás nebo jej darujete jako dárek. Vkládat můžete nápisy, fotky, vlastní designy nebo se můžete nechat inspirovat naší galerií motivů.

Příjemné dámské tílko se špagetovými ramínky. Tílko je tvořeno z 95% bavlnou a z 5% elastanu, který dodává pružnost. Gramáž tílka je 160g/m²

Navrhni si vlastní
Monika M. 15.1.2019

Bílá, S

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Kravička
Tým nevěsty
Nevěsta
Česká republika
Ta nejlepší babička
I love you
Nejlepší maminka na světě
limitovaná edice
Motorkář
perfection
Rámeček z motýlů
Sandokan
Jednoduché srdce
Kaktus samolepka
I love
Mickey Mouse
Ulovena
PERFECT
Zobrazit další

Další tílka

Dámské tílko Tank Top
Dámské tílko Fruit of the Loom