Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní trendy dámské tričko
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 81 zákazníků. Zobrazit komentáře (10)

Dámské tričko Trendy BC

Slušivý dámský top s módním střihem a lehce řasenými rukávy. Materiál je velmi prodyšný a jemný na dotek, s jemným melírem, který se může projevit také na potisku. Stačí jen vybrat vhodný potisk a za pár dní máte doma nový trendy kousek do vašeho šatníku. Vynikněte v davu s vlastním designem!

Elegantně padnoucí dámské tričko ze 100% předeprané bavlny z hrubé příze, gramáž 150 gms vypadá jako melír, úzký okraj u krku, módní nařasení na rukávech s manžetami, postranní švy, ozdobné prošití na spodním švě, toto tričko má specifické zemité barvy, bílá je lehce do krémova a černá s nádechem do šedé.

Navrhni si vlastní
Pavla M. 23.12.2015

Fialová, L

Velikost sedí, čekala jsem jemnější materiál, ale triko je fajn. Barva odpovídá.

Peter J. 16.12.2015

Bílá, S

Skoda ze po prilozeni fotky program jemne nskorigoval umyselne fotku a tak by dal zakaznikovi lepsiu ukazku toho ako nakoniec bude jeho podtlac vyzerat

Eva S. 26.5.2014

Chic Black, M

Kvalita trička mě příliš neoslovila. Bylo tenké a vypadalo lacině. Nicméně jako celek to hodnotím dobře, radost oslavenkyni udělalo.

Lucia R. 10.5.2014

Modrá, L

ještě jsem neprala

Zdenka P. 9.12.2013

Chic Black, M

velmi světlé nevýrazné barvy potisku

Adéla Š. 19.5.2013

Modrá, M

jsem maximálně spokojená!

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

I love my boyfriend
Game over
Červený trpaslík
Dej ty pracky pryč
Prasátko
Paříž
Lakosťa
Dolce & Banana
Goodbye Kitty
Malý princ
Nejlepší maminka na světě
I was born intelligent
Love
DONT EAT YELLOW SNOW
barney
Jednoduché srdce
Nevěsta
Beruška
Zobrazit další

Další dámská trička

Dámské tričko Classic
Dámské tričko velký výstřih
Dámské tričko SPORT
Dámské tričko Elegance
Zobrazit více