Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dětské tepláky s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Dětské tepláky

Super tepláky pro všechny malé rošťáky. Elastické zakončení nohavic i pasu pomocí gumy zaručí, že kalhoty zůstanou kde mají i při neustálém běhání a skákání po hřišti. Navíc do dvou hlubokých postranních kapes se vejde mnoho pokladů, a tak mohou vaše děti směle objevovat svět. Nechte jim tepláky potisknout obrázkem, nebo prostě podepsat jménem, ať si je ve škole nebo školce bezproblémů poznají.

Dětské tepláky s elastickým pasem a se stahovací šňůrkou ve stejné barvě. Kalhoty se švy jsou elasticky ukončeny gumou a mají dvě hluboké postranní kapsy. Materiál: 70% ring spun bavlna, 30% polyester Gramáž: 280 g / m²Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Maria V. 7.3.2018 18:32
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Temně modrá, 152 (11-12)

Jaroslav J. 30.11.2017 16:12
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, 140 (9-10)


Další komentáře

Další dětská trička a mikiny

Vyberte potisk na váš dárek

Parkour - Zombie Apocalypse
Heart beat
In love
Queen
Angel and devil
I love
Michael Jackson
iDiot
Jednoduché srdce
Michael
King
Sandokan
Bud Spencer
I love Czech republic
Policie
Želva
Jednorožec
Malý princ
Zamilované srdce
Kotva
Trabant auto
Česká republika
Darth Vader
plachetnice
Kravata
Joker
Best friends forever
Big sister
Komár
MEME Troll
Tým ženicha
Beruška
iHruska
Hroch
Veselá velryba
Pirát
Kůň
Tygřík
Pirát
námořník
Vyplazený jazyk
Hokej
Zobrazit další