Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dřevěný fotorámeček s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Dřevěný fotorámeček

Pokud přemýšlíte nad originálním a přesto pěkným dárkem, který se skvěle bude vyjímat v každém interiéru, pak je tu přesně pro vás tento dřevěný fotorámeček. Jednoduše v návrháři umístíte fotografii nebo jiný oblíbený design a je hotovo. Obzvláště pak potěšíte jedince, kteří v interiéru upřednostňují dřevěné prvky a doplňky.

Fotorámeček na zeď, vyrobený z třešňového dveřa. Lesklá potiskovaná plocha pro vaše fotky a designy v té nejlepší kvalitě. Moderní šikmé hrany a otvory pro pověšení na zeď na šířku i na výšku. Rozměry rámečku jsou 150 x 200 x 16 mmDostupné barvy:
Vzory:
Navrhni si vlastní
Petr N. 16.5.2018 17:21
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další plakáty a fotoplátna

Vyberte potisk na váš dárek

King
Happy Birthday
Jednoduché srdce
I love
Ve dvou se to lépe táhne
Retro autobus
Medvídek srdce
Michael Jackson
Queen
Audrey Hepburn
Květinový rámeček
I love you
I love you
Masaryk
liška
Srdce mozaika
Best Friends
James Bond
Zeman není můj prezident
Amorův šíp
Hokejové hřiště
Malý princ
Nevěsta
Nejlepší maminka na světě
Ženich
Heart beat
In love
Jednorožec
Parkour - Zombie Apocalypse
Srdcový vzor
Nejlepší tatínek na světě
Pohádkový jednorožec
Angel and devil
Karel Gott
Usměvavý obličej / smiley face
Ta nejlepší ségra
Metallica
Love call
Panda
Mapa světa
Little sister
Joker
Zobrazit další