Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Dřevěný fotorámeček s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Dřevěný fotorámeček

Pokud přemýšlíte nad originálním a přesto pěkným dárkem, který se skvěle bude vyjímat v každém interiéru, pak je tu přesně pro vás tento dřevěný fotorámeček. Jednoduše v návrháři umístíte fotografii nebo jiný oblíbený design a je hotovo. Obzvláště pak potěšíte jedince, kteří v interiéru upřednostňují dřevěné prvky a doplňky.

Fotorámeček na zeď, vyrobený z třešňového dveřa. Lesklá potiskovaná plocha pro vaše fotky a designy v té nejlepší kvalitě. Moderní šikmé hrany a otvory pro pověšení na zeď na šířku i na výšku. Rozměry rámečku jsou 150 x 200 x 16 mmDostupné barvy:
Vzory:
Navrhni si vlastní
Petr N. 16.5.2018 17:21
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal


Další komentáře

Další plakáty a fotoplátna

Vyberte potisk na váš dárek

King
Happy Birthday
Jednoduché srdce
Retro autobus
I love
Michael Jackson
Ve dvou se to lépe táhne
Audrey Hepburn
I love you
Medvídek srdce
Queen
I love you
liška
Amorův šíp
Srdce mozaika
Best Friends
Hokejové hřiště
Nevěsta
Ženich
Malý princ
Nejlepší tatínek na světě
Nejlepší maminka na světě
In love
Heart beat
Bud Spencer
Usměvavý obličej / smiley face
Ta nejlepší ségra
House
Šeříkové srdce
Angel and devil
Love call
Motýl grunge
Joker
Svatba
Panda
Karel Gott
Best friends forever
Big sister
Parkour - Zombie Apocalypse
Masaryk
No signal
Mapa světa
Zobrazit další