Switch to English  X 
Poslední šance! Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Fotbalový hrnek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 40 zákazníků. Zobrazit komentáře (9)

Fotbalový hrnek

Keramický hrníček pro všechny sportovce i nesportovce, kteří holdují fotbalu. Chcete-li svého fotbalového fanatika potěšit originálním dárkem, není nic jednoduššího, než vybrat vlastní fotografii či obrázek oblíbené fotbalové ikony a dle libosti umístit na hrníček. Návrh pak stačí doplnit o vlastní text či ozdobit motivem z naší nabídky.

Keramický hrnek s motivem fotbalového míče, který se otáčí kolem své osy. 250 ml.

Navrhni si vlastní
Veronika S. 18.4.2018

Bílá

S hrničkem vše v pořádku.

Natálie Č. 20.12.2017

Bílá

Naprosto spokojená :)

Jana B. 19.12.2017

Bílá

krásný hrneček, co je trochu naškodu - lehce nažloutlý potisk

Mária S. 2.8.2017

Bílá

velka spokojnost..:) vdaka

Ivana C. 29.1.2017

Bílá

Mohla by být možnost fotky z obou stran. :)

Denisa B. 27.12.2016

Bílá

Hrneček přišel v perfektním stavu. Nebyl rozbitý a i potisk vypadal perfektně a v krásném stavu. Jak výrobci splnili a jak jsem je požádala, přišel mi před Vánocemi a to ještě s rezervou! Veliké plus je pro komunikaci s obchodem. Koukám,že ne všichni na to asi mají stejný názor a najdou se tu tací co umějí pouze nadávat, ale alespoň u mě byla komunikace pohotová a naprosto rychlá, skvělá a ochotná. Jsem se zbožím maximálně spokojená a mohu tento obchod jen a jen doporučit.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Fotbalový míč
Fotbalový míč
Jednoduché srdce
Heart beat
Nejlepší tatínek na světě
James Bond
Malý princ
I love you
King
Jelen
Karel Gott
Štír
For my love
Czech drinking team
BEEE
Fotbalový erb
Zamilované srdce
Ve dvou se to lépe táhne
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Plechový hrnek
Hrnek Latte 325ml
Zobrazit více