Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Hrnek Love s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 3 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Hrnek Love

na 1. pohled obyčejný bílý hrníček se zdobeným ouškem, který však překvapí svým upřímným vnitřkem. Řekněte to skrz oblíbený horký nápoj, který ukrývá vaši lásku k obdarovanému. Vnitřek je zdobený srdíčky a nápisy vyjadřující zamilovanost. Na vnější část si pak můžete dát společnou fotku nebo jinou oblíbenou grafiku.

Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Navrhni si vlastní
Monika D. 29.1.2019

Bílá

Jako vždy 100% spokojenost.. děkuji

Radoslav D. 6.2.2019

Bílá

Vlastimil C. 26.1.2019

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Medvídek srdce
I love you
Květinové srdce
Srdce mozaika
Ve dvou se to lépe táhne
Slon a srdíčka
Miluji tě
Happy Valentine's Day
Zamilované srdce
I love you
DAB Jednorožec
Angel and devil
Květinový rámeček
Teddy with heart
Sovičky
limitovaná edice
Ti, které mám nejraději
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Termohrnek keramický
Zobrazit více