Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Hrnek ThankU s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 10 zákazníků. Zobrazit komentáře (3)

Hrnek ThankU

na 1. pohled obyčejný bílý hrníček se zdobeným ouškem, který však překvapí svým upřímným vnitřkem. Řekněte to skrz oblíbený horký nápoj, který ukrýváváš vděk k obdarovanému. Vnitřek je zdobený nápisy vyjadřující poděkování. Na vnější část si pak můžete dát společnou fotku nebo jinou oblíbenou grafiku.

Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml.

Navrhni si vlastní
Elena W. 3.7.2019

Bílá

Hrnek byl perfektní

Bedřich R. 12.5.2019

Bílá

Naprosto špičková práce. Dodání rychlé. Určitě zde neobjednavam naposledy :)

Veronika L. 3.3.2019

Bílá

Rychlé dodání na odběrné místo.

Kamil K. 19.8.2019

Bílá

Zuzana K. 25.6.2019

Bílá

Kateřina P. 10.6.2019

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Nejlepší maminka na světě
Květinový rámeček
I love you
Rámeček z motýlů
Čtyřlístek
Květinový rámeček
Friends forever
Queen
Profesionální babička
Květina
Načítám
srdíčka2
Šipka
Slunečnice
Osoba mě blízka
Panda
Nejlepší
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Hrnek Latte 325ml
Zobrazit více