Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

HTC ONE X kryt

Navrhni si vlastní kryt na HTC One X, který ochrání tvůj telefon před poškrábáním, ale nejen to! Zadní stranu krytu ti na potiskneme tvým vlastním designem nebo fotkou. Představivosti se meze nekladou. Vyzkoušej náš návrhář a vytvoř si originální obal, který nebude mít nikdo jiný.

Plastový kryt na smartphone HTC One X s vlastním potiskem na zadní straně krytu, kterou tvoří odolná aluminiová destička. Nejedná se tedy o nálepku, ale o vysoce kvalitní tisk. Díky sublimační metodě je kryt odolný proti vlhkosti a oděrkám.

Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Michal H. 1.2.2015 23:39
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

Nemám k tomu co vytknout, je to skvělí! :)


Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Sovičky
Audrey Hepburn
Lev
Havran
Jednoduché srdce
Tým nevěsty
I love
Malý princ
Tým ženicha
Nevěsta
Basketbal
I love you
Nejlepší maminka na světě
Zamilované srdce
Queen
Ve dvou se to lépe táhne
Love call
Medvídek srdce
Keep calm
Ženich
Osoba mě blízka
Parkour - Zombie Apocalypse
moustache
King
Nejlepší tatínek na světě
Ta nejlepší máma
Svatba
Láska v rukou
Dej ty pracky pryč
Květinové srdce
Heart beat
Sklenice vína
JELEN
Beruška
In love
Sandokan
BEEE
Svatba
Zamilovaní ptáčci
Best Friends
Bud Spencer
Game over
Zobrazit další