Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
iPhone 6 plus otvírací pouzdro s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

iPhone 6 plus otvírací pouzdro

Otevíratelné pouzdro na iPhone 6 Plus je vyrobeno z příjemného koženého materiálu s polyesterovým povrchem na jedné straně určeného pro potisk podle Vašich představ. Zavírá se jednoduše pomocí magnetu a obsahuje složky na platební karty apod. Představuje tak multifunkční a hlavně originální ochranu vašeho telefonu před opotřebením při běžném zacházení.

Materiál: kůže, polyesterDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Anna N. 11.4.2018 12:49
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, univerzal

Je to super


Další komentáře

Další iphone-ipad

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Malý princ
I love you
Heart for two
I love
Amorův šíp
Zamilované srdce
Kočka - Shean
Queen
Plameňák
Láska v rukou
Čtyřlístek
Snowman
Květinový rámeček
Michael Jackson
Nejlepší maminka na světě
Cannabis
Darth Vader
Ta nejlepší máma
Basketbal
True love
Originální srdíčko
iSrdce
ANGRY
Tým nevěsty
Keep calm
Parkour - Zombie Apocalypse
Ve dvou se to lépe táhne
Včelka
Sandokan
Heart beat
Ta nejlepší babička
Drink to Enjoy Life
liška
Dej ty pracky pryč
Vosa
Apple Jobs
Perníček
Panda
Love you forever
James Bond
Starwars coffee
Zobrazit další