Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Kryt na iPhone 7 pružný

Vlož vlastní fotku a navrhni si vlastní kryt na Apple iPhone 7

Průžný gumový kryt na telefon ve velmi pěkných pastelových (pudding) barvách. Kryt kryje a chrání zadní část a boky Vašeho telefonu Tlačítka, konektory apod. jsou přístupnéDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Jan C. 14.3.2017 12:40
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Růžová, univerzal


Další komentáře

Další iphone-ipad

Vyberte potisk na váš dárek

Your Father
Buldog
Herní srdce
THC
I love
I love you
Heart for two
Jednoduché srdce
Malý princ
Nejlepší maminka na světě
Kočka - Shean
Queen
Apple Jobs
Cannabis
Čtyřlístek
iSrdce
Snowman
Zamilované srdce
Keep calm
Ta nejlepší máma
Dej ty pracky pryč
For My Love
True love
ANGRY
Medvídek srdce
Osoba mě blízka
Sovičky
King
Beruška
Sandokan
Michael Jackson
Svatba
Zamilovaní jednorožci
BEEE
Love you forever
Drink to Enjoy Life
Je to napichu
Lana Del Rey
Gym body
Velká Britanie
Panda
barney
Zobrazit další