Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní dlaždici
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 13 zákazníků. Zobrazit komentáře (4)

Keramická dlaždicePravá kvalitní keramická dlaždice. Přinášíme revoluce do navrhování koupelen, kuchyní. Univerzální použití. Možno tisknout na jeden kus, a nebo na vyžádání vám vyrobíme velký motiv přes více dlaždic. Rozměr: 15 x 15 cm.

Navrhni si vlastní
Jiří H. 19.11.2018

Bílá, 152x152mm

na vánoce to bude top dárek

Jaroslav S. 6.10.2018

Bílá, 152x152mm

Přehledné stránky, perfektní komunikace jednoduché objednání, rychlé dodání, kvalitně zpracovaná objednávka. E-shop "Balabel" mám již v "oblíbených" a budu se k jeho službám určitě vracet. Doporučuji ostatním.

Anna P. 27.12.2016

Bílá, 152x152mm

Velmi drobná nerovnost na jednom místě fotografie, viditelné jen z určitého úhlu.

Liana K. 30.9.2015

Bílá, 152x152mm

Super provedení, rychlé dodání a velmi mě potěšila reakce na poznámku v objednávce.

Ivana P. 19.12.2018

Bílá, 152x152mm

Lucie K. 19.12.2017

Bílá, 152x152mm

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Květinový rámeček
In love
Květinový rámeček
Rámeček z motýlů
Květinový rámeček
Květinový rámeček s motýly
Apple Jobs
Květinový rámeček
Karel Gott
Nevěsta
Nejlepší maminka na světě
Nejlepší tatínek na světě
Ryby
Malý princ
Ve dvou se to lépe táhne
Ženich
Ta nejlepší máma
Amorův šíp
Zobrazit další

Další koupelna

Celopotištěný ručník
Koupelnová sada