Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Keramická vánoční ozdoba s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 5 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Keramická vánoční ozdoba

Rozzařte vánoční stromeček ozdobami s vlastním motivem. Vložit můžete fotografie, libovolné obrázky a nebo vaše vánoční přání v podobě textu. Oslníte tak nejen příbuzné, kteří Vás v adventním období navštíví, ale divit se zaručeně bude i Ježíšek :)

Keramická baňka ve tvaru koule. Přední strana je určena pro potisk, zadní strana je pak dekorována červenými růžemi s lístky. Průměr baňky je 65mm

Vzory:
Navrhni si vlastní
Ivana S. 11.12.2018

Bílá

očekávala jsem ,že to bude hezčí. Ale v celku spokojenost.Jen na stromek to je docela těžké a poutko by mělo být v barvě stříbrné

Kateřina T. 9.12.2018

Bílá

Keramická Vánoční ozdoba, sem velice spokojená je moc hezká.

Blanka Š. 23.12.2018

Bílá

Miroslav P. 2.12.2018

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

I love
Malý princ
Nejlepší tatínek na světě
Michael Jackson
Masaryk
Lana Del Rey
MrMrs
Tuzex
srdíčka2
MARX SPENCER
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Nejlepší maminka na světě
Cannabis
Ta nejlepší babička
Zamilované srdce
Heart beat
Česká republika
Zobrazit další

Další domov

Propiska se stříbrným klipem
Rohožka
Šňůrka na krk
Klíčenka srdce
Zobrazit více