Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Konferenční desky s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 6 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Konferenční desky

Konferenční desky vnesou pořádek do vašich dokumentů a pomohou vám s organizací poznámek v době seminářů či školení. Díky vlastnímu potisku celé přední části, můžou skvěle posloužit i jako reklamní předmět. Desky si můžete nechat potisknout firemní logem, fotografíí nebo svým osobním designem.

Materiál: 50% polyester, lepenka 40%, 10% pravá kůže, zadní strana z černé polyesterové textilie, přípojení z umělé kůže. Obsahuje vnitřní kapsu a držák pro tužku.

Navrhni si vlastní
Dagmar Š. 3.12.2017

Bílá, A4

spokojenost

Jana H. 30.1.2019

Bílá, A4

Lucie M. 27.1.2019

Bílá, A4

Vendula F. 18.2.2018

Bílá, A4

Martina N. 25.11.2017

Bílá, A4

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Ta nejlepší babička
I love you
Květinové srdce
Hustej děda
Hustá babička
Karavan
Profesionální babička
Ti, které mám nejraději
Superbabička
Good girls go to heaven
Ti, které mám nejraději
Já to opravím
Vlk
Nerušit, odpočívám
Stará vojna
Joker
Načítám
Like
Zobrazit další

Další domov

Propiska se stříbrným klipem
Rohožka
Šňůrka na krk
Maska na spaní - škraboška
Zobrazit více