Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní kovovou cedulku-vizitku
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 53 zákazníků. Zobrazit komentáře (5)

Kovová cedulka-vizitka

Speciální kovová vizitka, která vám zaručí pozornost každého zákazníka. Chcete, aby si vás zákazník bezpečně zapamatoval? Obdarujte ho touto výjmečnou vizitkou, kterou jistě jen tak nezahodí.

Úžasné kovové vizitky, cedulky. Univerzální použítí. možno využít i na dveře, nebo jako vizitka pro VIP zákazníky. Rozměr: 90x50 mm

Navrhni si vlastní
Gabriela J. 11.1.2019

Bronzová

Nemám,co vytknout.

Vojtěch S. 18.10.2015

Stříbrná lesklá

Destička je poměrně měkká a má dost ostré hrany. Jinak bez připomínek. Potisk perfektní.

Šárka F. 25.6.2015

Stříbrná broušená

ok

Adéla S. 22.12.2013

Zlatá broušená

Cedulka super!

Kateřina N. 24.11.2012

Bílá

na zadní straně vyzitky jsou vidět nějaké čáry, které nejdou vymzat, jinak jsem spokojená

Jiří O. 13.2.2019

Bronzová

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

James Bond
Sovičky
Love cat
Lidská lebka
Nejlepší táta na světě
Beruška
Medvídek srdce
Květinové srdce
Ruce
Vypnout
Radioaktivita
Šťastný rybář
Me gusta
Seru na tebe
Květinový rámeček
I love
Nejlepší maminka na světě
Rámeček z motýlů
Zobrazit další

Další cedule

Věšák na kabáty
Cedule na dveře