Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 5 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Kovová klíčenka

Daruj dárek sobě či jiným, který spojuje styl a praktičnost. Tato kovová klíčenka má příjemný, snadno uchopitelný tvar a je celá kovová, takže ji jen tak nezničíš. Klíčenka navíc obsahuje minci do nákupního vozíku. Navrhni si svůj motiv, text, nebo si vlož fotku těch, na kterých ti záleží a budeš je mít navždy s sebou! Samozřejmě, dokud neztratíš klíče ...

Materiál: kovDostupné barvy:
Vzory:
Navrhni si vlastní
Iveta Z. 15.3.2017 10:00
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
bílá, 25mm

Potisk je dobrý, akorát na obrázku jsou rybky žluté a já mám oranžové. Je to drobný detail a na modrém pozadí to až tak nevadí, takže zboží reklamovat nebudu.
Náš komentář:
Každý monitor zobrazuje odstíny odlišně

Alena Š. 29.3.2017 19:13
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
bílá, 25mm

Jaroslava T. 28.3.2017 15:55
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
bílá, 25mm


Další komentáře

Další dámské doplňky

Vyberte potisk na váš dárek

King
Ryby
Ve dvou se to lépe táhne
Dej ty pracky pryč
Rak
Nejlepší tatínek na světě
Kravata
ČSSR
Hroch
Vosa
House
Beetle
Pionýr
Beruška
Žralok
Velryba grunge
I love
Malý princ
Čáp s klukem
Nevěsta
Minecraft Creeper
I minecraft
Master Chef
moustache
Ta nejlepší máma
Steak master
Queen
Michael Jackson
Darth Vader
Nejlepší maminka na světě
Keep calm
Ženich
liška
Parkour - Zombie Apocalypse
Minecraft Creeper Face
Tým ženicha
Bob Marley
Srdce mozaika
Cannabis
Mňam
Svatba
Bez ponožek nejsou vánoce
Zobrazit další