Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 3 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Kšiltovka Army

Stylová army kšiltovka servíruje širokému okolí klasický vojenský vzhled, kterým se odlišíte od nudné klasiky. My vám na ni navíc zhotovíme nápis přesně podle vašich představ. Ať už se bude jednat o originální kus pouze pro vás, nebo třeba pro celý váš tým.

Kšiltovka s vojenským vzhledem, vyrobena z těžké broušené bavlny, která se vyznačuje také dlouhodobou životností. Nastavitelná velikost zadní kovovu sponou.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Hana Ž. 17.12.2017 17:07
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Černá, univerzal

Jana A. 28.11.2017 17:24
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Černá, univerzal

Ïveta V. 24.8.2017 05:27
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Námořní modrá, univerzal


Další komentáře

Další kšiltovky

Vyberte potisk na váš dárek

Amorův šíp
Che Guevara
Evolution beard
The Dogfather
Ženich
I love
Cannabis
Heart beat
Nevěsta
Kotva
Music beat
Svědek
Darth Vader
Tým ženicha
Crazy
Jednoduché srdce
Apple Jobs
Burton Skull
Biker
BEEE
Lev
Fuck You Very Much
Motivation is the key
Tým nevěsty
Jdu na jedno
iHruska
Trabant
Basketbal
Best guy
Lyžař až za hrob
Manželství
Porn star
Psycho
Everybody lies
Haf Haf
Motýl
Vypnout
Štír
Elvis
Cowboy
Buldog
Space invader
Zobrazit další