Switch to English  X 
Poslední šance! Informace ohledně dodání dárků do Vánoc zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Magický Hrnek Latte Grande 450ml s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 49 zákazníků. Zobrazit komentáře (12)

Magický Hrnek Latte Grande 450ml

Překvapte své blízké dárkem v podobě speciálního magického hrnku. Design hrnku je schovaný pod vrstvou speciální barvy, který po nalití horkého nápoje zprůhlední. Hezký a jednoduchý dárek, který potěší každého. Jednoduše můžeš mít vlastní hrnek s potiskem a vlastní fotkou.

Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat.

Navrhni si vlastní
Petra P. 18.8.2018

Bílá

Perfektní, jsem naprosto spokojená.

Mária M. 26.6.2018

Bílá

Je pekný a rýchle doručenie ma milo prekvapilo

Nina C. 14.5.2018

Bílá

S vyrobkom aj s obchodom som spokojná tovar prisiel rychlo a bez komplikacii a velmi starostlivo zabaleny aby sa hrnceku nic nestalo pocas cesty . Hrncek je kvalitny a aj potlac je vyborna . Uplna spokojnost ???? len skoda zbytocnych poplatkov za kuriera ci platbu

Dagmar D. 6.4.2018

Bílá

Magický hrnek je úžasný a originální, udělal velkou radost. Rychlá výroba i doručení, Dáša

Lenka F. 3.4.2018

Bílá

Jednoduché zhotovení návrhu, velmi rychlé dodání.

Matěj Ž. 6.12.2017

Bílá

T

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Nejlepší maminka na světě
Zamilované srdce
Ve dvou se to lépe táhne
I love
Heart beat
I love you
Květinový rámeček
In love
I love you
Rainbow heart
Medvídek s balónky
Love
Queen
Tea bag
Láska v rukou
moustache
Love cat
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Magický hrnek
Plechový hrnek
Hrnek Latte 325ml
Zobrazit více