Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Magický Hrnek Latte Grande 450ml s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 60 zákazníků. Zobrazit komentáře (15)

Magický Hrnek Latte Grande 450ml

Překvapte své blízké dárkem v podobě speciálního magického hrnku. Design hrnku je schovaný pod vrstvou speciální barvy, který po nalití horkého nápoje zprůhlední. Hezký a jednoduchý dárek, který potěší každého. Jednoduše můžeš mít vlastní hrnek s potiskem a vlastní fotkou.

Hrnek je tmavý, potisk na první pohled není vidět (ale může lehce prosvítat - při důkladném prohlédnutí lehce vidět je). Po nalití horké tekutiny se postupně začne potisk zobrazovat.

Navrhni si vlastní
Renata M. 26.1.2019

Bílá

Hodnotenie na vybornu

STANISLAV S. 15.12.2018

Bílá

dcera je velice spokojená,takže já také. A vo to jde!

Helena Š. 27.11.2018

Bílá

originální, krásný dárek

Petra P. 18.8.2018

Bílá

Perfektní, jsem naprosto spokojená.

Mária M. 26.6.2018

Bílá

Je pekný a rýchle doručenie ma milo prekvapilo

Nina C. 14.5.2018

Bílá

S vyrobkom aj s obchodom som spokojná tovar prisiel rychlo a bez komplikacii a velmi starostlivo zabaleny aby sa hrnceku nic nestalo pocas cesty . Hrncek je kvalitny a aj potlac je vyborna . Uplna spokojnost ???? len skoda zbytocnych poplatkov za kuriera ci platbu

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Nejlepší maminka na světě
Jednoduché srdce
Svatba
Červený trpaslík
Queen
Slon a srdíčka
Tea bag
liška
Láska v rukou
Purrfect
Kofein
Milenci
Slůně
Keep calm and meow on
medúza
Zamilované srdce
Medvídek srdce
I love
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Termohrnek keramický
Zobrazit více