Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Manžetové knoflíčky s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 7 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Manžetové knoflíčky

Dost bylo šperků určených jen pro dámy! Přichází pánská záležitost. Navrhněte si knoflíčky do manžet přesně podle sebe. Můžete si na ně dát cokoliv - obrázek, fotografii i nějaké to krátké motivační heslo, záleží na Vás. Knoflíčky jsou také skvělým dárkem pro Vašeho milého, pro tatínka, bratra, strýčka i dědu. Je to sice malý drobný detail, ale v kombinaci s tím správným nápadem určitě vykouzlí obrovský úsměv na tváři.

Manžetové knoflíčky v barvě platiny, průměr 20mm. Dodávány v darkovém pytlíčku po 2 ks.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Marcel K. 12.6.2018

Bílá

Dokonalé!!!

Miriam J. 2.5.2017

Bílá

velice pěkné provedení

Radka F. 13.11.2018

Bílá

Růžena F. 27.3.2018

Bílá

Marcel V. 2.10.2017

Bílá

Alžběta B. 23.5.2017

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Motýlek
Jednoduché srdce
Malý princ
Svědek
Darth Vader
Basketbal
Vlk
King
Česká republika
Červený trpaslík
Rybaření
James Bond
JELEN
Trabant
Jelen
Angel and devil
Chuck Norris
Abbey road
Zobrazit další

Další pánské doplňky

Kuchyňská zástěra
Placatka v dárkové sadě
Pánské boxerky Contrast
Svinovací metr
Zobrazit více