Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Medaile s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 36 zákazníků. Zobrazit komentáře (7)

Medaile

Pro všechny soutěživé lidi máme nyní v nabídce medaile ve třech základních barvách. Motiv, nebo text umístěte na kruh bez emblému a vytvořte osobní ocenění. Ocenit se nemusí jen výkony sportovců. Co takhle vymyslet originální text a vyznamenat tak třeba gastronomický výkon svého partnera?

Kovová medaile o celkovém průměru 70mm ve třech základních barvách. Zlaté, stříbrné a bronzové. Dodáváme s originální textilní stuhou v trikolóře, ukončenou kovovým háčkem pro uchycení.

Navrhni si vlastní
Karolína S. 11.9.2018

Světle šedá

Vše proběhlo hladce, rychle, dostávala jsem informace o každém kroku v průběhu objednávky. Objednané zboží s potiskem jsem obdržela do druhého dne. Děkuji.

ZUZANA B. 10.9.2018

Žlutooranžová

doporučuji

Aneta T. 27.7.2018

Žlutooranžová

Velká spokojenost, děkuji :-)!

robert b. 18.4.2018

Světle šedá

super

Irena D. 11.4.2018

Žlutooranžová

Moje chyba. Chtělo to tmavší obrázek a číslo také výraznější barvy. Třeba červené.

Irena D. 25.3.2018

Žlutooranžová

Jsem opravdu spokojena a objednam si další.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Svatba
Nejlepší maminka na světě
Jednoduché srdce
Svědek
Nevěsta
I love you
Ženich
Družička
Zamilované srdce
I love
Ta nejlepší ségra
Nejlepší táta na světě
Ten nejlepší brácha
Svatba
Basketbal
Sklenice vína
Cyklista
Člověče, nezlob se!
Zobrazit další

Další dárky

Velký diář 2019
Puk
Malý diář 2019
Podložka pod SPZ
Zobrazit více