Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Medaile s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 48 zákazníků. Zobrazit komentáře (9)

Medaile

Pro všechny soutěživé lidi máme nyní v nabídce medaile ve třech základních barvách. Motiv, nebo text umístěte na kruh bez emblému a vytvořte osobní ocenění. Ocenit se nemusí jen výkony sportovců. Co takhle vymyslet originální text a vyznamenat tak třeba gastronomický výkon svého partnera?

Kovová medaile o celkovém průměru 70mm ve třech základních barvách. Zlaté, stříbrné a bronzové. Dodáváme s originální textilní stuhou v trikolóře, ukončenou kovovým háčkem pro uchycení.

Navrhni si vlastní
Petra Ž. 21.12.2018

Žlutooranžová

spokojenost

Andrea M. 9.12.2018

Žlutooranžová

Super

Karolína S. 11.9.2018

Světle šedá

Vše proběhlo hladce, rychle, dostávala jsem informace o každém kroku v průběhu objednávky. Objednané zboží s potiskem jsem obdržela do druhého dne. Děkuji.

ZUZANA B. 10.9.2018

Žlutooranžová

doporučuji

Aneta T. 27.7.2018

Žlutooranžová

Velká spokojenost, děkuji :-)!

robert b. 18.4.2018

Světle šedá

super

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Svatba
Svatba
Jednoduché srdce
Květinový rámeček
Běžec
Znak koně
Ta nejlepší ségra
Basketbal
Nejlepší maminka na světě
Jednorožec
Ten nejlepší brácha
Profesionální babička
Svědek
Cyklista
Karate
Zamilované srdce
Medvídek srdce
Ta nejlepší babička
Zobrazit další

Další dárky

Malý diář 2020
Šerpa
Dárkový balící papír
Puk
Zobrazit více