Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Multifunkční pouzdro na iPhone 5 s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 7 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Multifunkční pouzdro na iPhone 5

Stylové koženkové pouzdro ochrání váš iPhone před otřesy, nečistotami a prachem. Na jeho těle dokonale sedí. Do druhé části pouzdra lze uložit platební karty, vizitky a další nezbytnosti, které chcete mít neustále při ruce. Vrchní část je volná pro vaše návrhy. Vkládat můžete vlastní fotografie, obrázky, texty nebo vtipné motivy z naší nabídky.

Rozkládací koženkové pouzdro na iPhone 5 se dvěmi kapsičkami na karty a jednou velkou kapsou na účtenky a další doklady.

Navrhni si vlastní
Bohuslava K. 26.7.2017

Bílá

Barbora B. 15.7.2016

Bílá

Petr K. 21.12.2015

Bílá

Sebastian V. 21.9.2015

Bílá

Sára Š. 20.6.2015

Bílá

Barbora J. 24.12.2014

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Nejlepší maminka na světě
Malý princ
Apple Jobs
Květinový rámeček
Policie
Darth Vader
Audrey Hepburn
Hannibal Lecter
Miminko v břiše
Joker
Motýl grunge
Masaryk
Štír
I love my girlfriend
Jednoduché srdce
I love
I love you
Ta nejlepší ségra
Zobrazit další

Další iphone-ipad

Obal na iPhone 6 gumový
iPhone 7/8 kryt gumový soft
Obal na iPhone5 /5S/SE
Obal na iPhone X
Zobrazit více