Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 4 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Námořnické tričko dámské

Létu zdar! Všem vodačkám a námořnicím konečně nabízíme klasické proužkované námořnické tričko s vlastním potiskem! Pojedete letos s partou na vodu? Udělejte si vtipná trička a doplňte je o jména své expedice a posádky. V naší nabídce motivů v kategorii sport naleznete také několik vodáckých motivů, které na námořnické tričko padnou jako ulité. Tak hurá do navrhování!

Klasické námořnické tričko s krátkým rukávem ze 100% bavlny, 160 g/m2. Proužky lehce prostupují do potisku. Kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou letní inspirací.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Miroslava E. 24.7.2017 13:57
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
tmavě modrá, M

Ladislav Č. 3.4.2017 12:11
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
tmavě modrá, S

Stanislav Š. 25.1.2017 14:25
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
tmavě modrá, L


Další komentáře

Další dámská trička

Vyberte potisk na váš dárek

Vodáci
Nebojsa
Kotva
vzor kotvy
námořník
Nevěsta
Jednoduché srdce
I love
Nejlepší maminka na světě
Queen
Keep calm
Sandokan
Zamilované srdce
Michael Jackson
Vyplazený jazyk
I'm Hobbit
Motýlek
iHruska
Converse
Kačenka
Pražská kavárna
Sekám dobrotu
Příznivý vítr
Lvíček
Rubikova kostka
Skillful Sailor
Tým nevěsty
Malý princ
Ta nejlepší máma
Miminko v břiše
Miminko v kapse chlapeček
Genius
In love
Květinové srdce
Beruška
Keep calm and say YES
Zvedám kotvy
Nevěsta
Svatba
Vejce
Game over
Love tree
Zobrazit další