Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Námořnické tričko dámské s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 13 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Námořnické tričko dámské

Létu zdar! Všem vodačkám a námořnicím konečně nabízíme klasické proužkované námořnické tričko s vlastním potiskem! Pojedete letos s partou na vodu? Udělejte si vtipná trička a doplňte je o jména své expedice a posádky. V naší nabídce motivů v kategorii sport naleznete také několik vodáckých motivů, které na námořnické tričko padnou jako ulité. Tak hurá do navrhování!

Klasické námořnické tričko s krátkým rukávem ze 100% bavlny, 160 g/m2. Proužky lehce prostupují do potisku. Kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou letní inspirací.

Navrhni si vlastní
Eva D. 20.5.2018

tmavě modrá, S

rychlé vyřízení objednávky, spokojenost, doporučuji

Zuzana D. 9.7.2019

tmavě modrá, M

Hana C. 17.6.2019

tmavě modrá, XL

Dominika K. 31.8.2018

tmavě modrá, S

Martina B. 31.7.2018

tmavě modrá, S

Adela P. 10.4.2018

tmavě modrá, M

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Nebojsa
watercolor heart
Pohádkový drak
vzor kotvy
Jednoduché srdce
Camper Van
Kačenka
Trosečník
Příznivý vítr
Udělal jsem se
Oko
I love
Nevěsta
Freddie Mercury
Queen
Sandokan
Michael Jackson
Keep calm
Zobrazit další

Další dámská trička

Dámské tričko Classic
Dámské tričko velký výstřih
Dámské tričko Premium
Dámské tričko Elegance
Zobrazit více