Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Námořnické tričko pánské s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 52 zákazníků. Zobrazit komentáře (7)

Námořnické tričko pánské

Létu zdar! Všem vodákům a námořníkům konečně nabízíme klasické proužkované námořnické tričko s vlastním potiskem! Pojedete letos s partou na vodu? Udělejte si vtipná trička a doplňte je o jména své expedice a posádky. V naší nabídce motivů v kategorii sport naleznete také několik vodáckých motivů, které na námořnické tričko padnou jako ulité. Tak hurá do navrhování!

Klasické námořnické tričko s krátkým rukávem ze 100% bavlny, 160 g/m2. Proužky lehce prostupují do potisku. Kvalitní materiál a námořnický design jsou skvělou letní inspirací.

Navrhni si vlastní
veronika v. 10.6.2018

tmavě modrá, L

Děkuji velmi za osobní přístup. Už jsem objednala 2x a vždy ok.určité nakoupim opět. V.

Mária C. 31.10.2017

tmavě modrá, L

super:)

Jana H. 25.6.2017

tmavě modrá, XXL

Oceňuji možnost kontroly grafikem a rady ☺

Ondřej K. 14.6.2016

tmavě modrá, XL

Zatím se zdá triko kvalitní, ovšem nemůžu jeho kvalitu posoudit po tak krátké době.

Marcela S. 7.3.2016

tmavě modrá, L

Kvalitou vypadá zboží i potisk v pořádku. Záleží jak bude vše vypadat po vyprání.
Náš komentář:
Po vyprání bude vypadat stále skvěle :-)

Eva Č. 30.11.2014

tmavě modrá, L

Musim rici, ze jsem si kvalitu trika i tisku predstavovala lepe. Dle ilustrativniho obrazku jsem myslela, ze potisk bude vypadat profesionslneji. V realu byla pismena jakoby nalepena a vystrihana.
Náš komentář:
Tričko je pruhované a aby pruhy nebyly na potisku vidět, je zde zvolena u jednoduchý nápisů metoda tzv. flex folie, která je velmi odolná, dobře drží.

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Zvedám kotvy
Nebojsa
James Bond
Evolution Bicycle
Pulp Fiction
Today-Tomorrow
Skillful Sailor
vzor kotvy
EET
Darth Vader
Commodore
The Godfather - Kmotr
Pirát
Che Guevara
Trosečník
Štír
Bublina bez textu
Lebka
Zobrazit další

Další pánská trička

Pánské tričko Classic Heavy
Pánská polokošile
Pánské tričko SPORT
Pánské tričko Premium
Zobrazit více