Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Nerezový kónický hrnek s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Nerezový kónický hrnek

Lehký nerezový hrnek vhodný především do ztížených podmínek, kdy budete mít jistotu že se vám hrníček nerozbije. Ocení ho také rodiče malých rošťáků, kteří jsou neposední a občas jim nějaká ta sklenice nebo jiná nádoba upadne a rozbije se. Tady vám žádné střepy ani rozbití nehrozí, díky nerezové konstrukci. Pak už záleží jen na vás jestli si na hrníček vložíte motivační text, fotku vašich nejbližších nebo jinou oblíbenou grafiku.

Lehký kovový hrnek s nerezovou vnitřní částí o objemu 450ml. Doporučuje se ruční mytí a není vhodné ho dávat do mikrovlnky.

Navrhni si vlastní
Taťána D. 27.1.2019

Bílá

Naprosto úžasný potisk, hrnek se dobře drží, dcera z něj moc ráda pije a všude ho nosí s sebou.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Love
Ty a Já
Nejlepší maminka na světě
I love
Nejlepší tatínek na světě
Květinové srdce
Ta nejlepší ségra
Květinový rámeček
Mapa světa
Profesionální babička
watercolor heart
Karavan
Drink to Enjoy Life
Show Must Go On, freddie mercury
Energy saving mode
London love
I Love Paris
Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Termohrnek keramický
Zobrazit více