Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Fotohrnek kovový

Produkt:
Nerezový kónický hrnek

Popis:
Lehký nerezový hrnek vhodný především do ztížených podmínek, kdy budete mít jistotu že se vám hrníček nerozbije. Ocení ho také rodiče malých rošťáků, kteří jsou neposední a občas jim nějaká ta sklenice nebo jiná nádoba upadne a rozbije se. Využíjte ho jako skvělý fotohrnek , kde fotky plně vyniknou na vílé ploše s matným nádechem. Zobrazit více..

Materiál:
Lehký kovový hrnek s nerezovou vnitřní částí o objemu 450ml. Doporučuje se ruční mytí a není vhodné ho dávat do mikrovlnky. Při potisku fotografií berte v potaz, že potisk se může díky kónickému tvaru jevit širší.

Hodnocení od zákazníků:Irena V. 15.11.2021

Bílá

Věřím, že hrnky udělají radost, jsou moc pěkné.

Viktória B. 12.4.2021

Bílá

Nie je to moja prvá ani posledná objednávka....s produktom- konkrétne s hrnčekom som bola veľmi spokojná, je ľahký, veľký, kvalitný, potlač je úžasná... Veľmi dobrý materiál....????????????

Jana H. 15.3.2021

Bílá

Jedním slovem NÁDHERA!! Předčili jste moje očekávání. Děkuji

Eva K. 8.3.2021

Bílá

Dobrý večer. S objednávkou som bola veľmi spokojná. Tovar mi prišiel veľmi rýchlo a nepoškodený. Pohárik je nádherný, presne podľa mojich predstáv. Chválim veľmi jednoduchý a zrozumiteľný postup pri samotnom návrhu a objednávke. Určite si ešte niečo v blízkej budúcnosti objednám a Váš obchod odporúčam aj mojim známym. Ďakujem a prajem všetko dobré.

Petra R. 27.2.2021

Bílá

Moc se libil

Patrícia K. 31.1.2021

Bílá

Veľmi kvalitný tovar. Rýchle dodanie. Veľká ochota pri úprave potlače. Vrelo odporúčam.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další hrnky

Hrnek Premium
Plechový hrnek
Magický hrnek
Černý hrnek
Zobrazit více