Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní kryt na iPhone 5
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 321 zákazníků. Zobrazit komentáře (45)

Obal na iPhone5 /5S/SE

Vytvoř si vlastní obal, kryt na svůj Apple iPhone 5, 5S. Můžeš vybrat tisíce zajímavých designů, nebo vložit vlastní fotku a text. Buď originální a vytvoř si svůj vlastní chytrý mobil podle sebe. Originální dárek.

Velmi kvalitní zadní kryt na váš iPhone 5, sedí také na typ 5S. Vyrobeno z měkčeného plastu. Vrchní část s potiskem je aluminium, takže potisk vypadá prostě luxusně a je velmi trvanlivý.

Navrhni si vlastní
Šárka S. 21.1.2019

Bílá

Naprostá spokojenost

Soňa F. 13.1.2019

Bílá

Jsem úplně spokojená. Moc děkuji.

Zdenka M. 17.12.2018

Bílá

Rýchlosť tlače, super a informovanosť chválim

Iveta R. 13.12.2018

černá

Kryt super, výborná rychlost komunikace a zpracování ! Děkuji moc !

Petra E. 12.12.2018

Bílá

Veliká spokojenost!!!

Renata P. 20.11.2018

Bílá

Super kvalita

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

In love
iSrdce
Heart for two
I love my boyfriend
Jednoduché srdce
I love my girlfriend
I love
Zamilované srdce
Darth Vader
Love cat
Seru na tebe
Malý princ
James Bond
Nejlepší maminka na světě
Medvídek srdce
House
Sovičky
Burton Skull
Zobrazit další

Další iphone-ipad

Obal na iPhone 6 gumový
Multifunkční pouzdro na iPhone X
iPhone 7/8 kryt gumový soft
Obal na iPhone 8
Zobrazit více