Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Kryt na iPhone X s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 7 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Obal na iPhone X / Xs

Vytvoř si vlastní obal, kryt na svůj iPhone X. Můžeš vybírat tisíce zajímavých designů, nebo vložit vlastní fotku a text. Buď originální a vytvoř si svůj vlastní chytrý mobil podle sebe, který budeš mít jen ty. Navíc v době smartphonů je tento kryt také skvělým dárkém pro tvé přátele a blízké.

Kvalitní kryt pro iPhone X / Xs. Vyrobeno z měkčené gumy. Vrchní část s potiskem je aluminium, takže potisk vypadá prostě luxusně a je velmi trvanlivý.

Navrhni si vlastní
Ivana V. 21.3.2018

Bílá

Obal je krasny a vyzera byt kvalitny

Michaela M. 31.1.2019

černá

Karolína Š. 12.12.2018

černá

Valentýna M. 25.9.2018

černá

Valentýna M. 7.7.2018

Bílá

Valentýna M. 11.4.2018

černá

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

I love you
Zamilované srdce
Malý princ
Ta nejlepší ségra
Jednorožec
Tým nevěsty
Karel Gott
limitovaná edice
Show Must Go On, freddie mercury
Nejlepší maminka na světě
Darth Vader
DAB Jednorožec
Friends forever
Amorův šíp
Nejlepší tatínek na světě
The best dad in the world
Originální srdíčko
Coffee time
Zobrazit další

Další iphone-ipad

Obal na iPhone5 /5S/SE
Obal na iPhone 6 gumový
Multifunkční pouzdro na iPhone X
iPhone 7/8 kryt gumový soft
Zobrazit více