Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Obal na iPhone X - Kryt na iPhone X s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Obal na iPhone X

Vytvoř si vlastní obal, kryt na svůj iPhone X. Můžeš vybírat tisíce zajímavých designů, nebo vložit vlastní fotku a text. Buď originální a vytvoř si svůj vlastní chytrý mobil podle sebe, který budeš mít jen ty. Navíc v době smartphonů je tento kryt také skvělým dárkém pro tvé přátele a blízké.

Kvalitní kryt pro iPhone X. Vyrobeno z měkčené gumy. Vrchní část s potiskem je aluminium, takže potisk vypadá prostě luxusně a je velmi trvanlivý.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Hana L. 26.2.2018 13:13
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, univerzal


Další komentáře

Další iphone-ipad

Vyberte potisk na váš dárek

Originální srdíčko
Tým nevěsty
Amorův šíp
Love
The best dad in the world
Jednoduché srdce
Malý princ
I love you
Heart for two
I love
Zamilované srdce
Kočka - Shean
Láska v rukou
Queen
Čtyřlístek
Keep calm
Ta nejlepší máma
Snowman
Nejlepší maminka na světě
Basketbal
Plameňák
Parkour - Zombie Apocalypse
iSrdce
True love
ANGRY
Ve dvou se to lépe táhne
Cannabis
Michael Jackson
Darth Vader
Květinový rámeček
Sandokan
Svatba
Ta nejlepší babička
James Bond
Starwars coffee
Jednorožec
Lana Del Rey
Drink to Enjoy Life
liška
Love you forever
Best mother in the world
Kočka - Líza
Zobrazit další