Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Omalovánkový batoh s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Omalovánkový batoh

Kupované batohy do školy už tě nudí? Co takhle si jeden přímo namalovat sám? Speciálně pro děti přicházíme s omalovánkovými potisky, které si pak sami vymalujete jakýmikoliv barvami na textil. Pokud si vaše dítě se štětcem ještě dobře nerozumí, můžete batoh pomalovat taky klasickými fixami, nebo fixami na textil. Podpořte kreativitu svých ratolestí a nechejte je vytvořit svůj vlastní batoh, se kterým se budou pyšnit ve škole před spolužáky. Na výběr máme motivy jak pro holky, tak pro kluky! Pokud si z našich omalovánek nevyberete, můžete si na batoh vložit svoji vlastní, nebo ho objednat prázdný a udělat si z něj malířské plátno.

Rozměry: 30 x 40 x 11 cm. Materiál: polyester, nastavitelné popruhy, chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř, 2 boční kapsy ze síťoviny

Navrhni si vlastní
Miroslava H. 1.9.2018

černá

super spolupráce,komunikace a vše okolo, velice děkuji syn byl nadšený

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Další škola

Linkovaný deníček
Bavlněný vak na záda
Penál
Velký diář 2020
Zobrazit více