Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Pánská fleece mikina - Vytvoř si vlastní pánskou fleece mikinu
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 5 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Pánská fleece mikina

Naše mikina s polar fleece materiálu zahřeje stejně jako svetr z pravé vlny. S antipilling úpravou (protižmolková). Na zip. Navíc je prodyšná a lehká. Hodí se tedy skvěle na vaše výlety i sport. Odvádí pot a proto je nezbytnou součástí moderní podoby oblékání tzn. vrstvení funkčního prádla. Na mikinu vám vyšijeme jakýkoliv nápis nebo na vyžádání i logo a obrázek.

Naše mikina s polar fleece materiálu zahřeje stejně jako svetr z pravé vlny. Navíc je prodyšná a lehká. Hodí se tedy skvěle na vaše výlety i sport. Gramáž 320,100% polar polyester fleece s antipilling úpravou (protižmolková). Na zip.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Tereza B. 17.3.2014 18:06
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
černá, XXXL

Lenka Š. 1.12.2013 19:58
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Námořní modrá, M

jiří l. 23.3.2013 19:44
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Červená, L


Další komentáře

Další pánské mikiny