Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Pánská peněženka s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 9 zákazníků. Zobrazit komentáře (4)

Pánská peněženka

Obdarujte svého přítele, manžela nebo i kamaráda skutečně originálním a osobitým dárkem v podobě této pánské peněženky. Uvnitř skrývá dostatek přihrádek na kreditní karty i kapsu na bankovky. Peněženku lze navíc potisknout z obou stran, takže dáváme dostatečný prostor vaší kreativitě. Záleží jen na vás jestli zvolíte oblíbený design, fotografii nebo se necháte inspirovat naší galerií.

100% polyester, vnitřní přihrádky na kreditní karty a bankovky, potisk z obou stran

Vzory:
Navrhni si vlastní
Jan Š. 11.9.2018

Bílá

Chybí kapsička na mince.

Tomáš N. 17.7.2018

Bílá

Super výborná

Drahoslava A. 25.6.2018

Bílá

nemá to chybu

Lucie N. 18.10.2017

Bílá

Nádherné

Marcela H. 15.10.2018

Bílá

Zuzana D. 15.5.2018

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

King
Nejlepší tatínek na světě
Lev
Best guy
Nesahat
Come to dark side
Engineer inside
Not for sale
I'm great in bed
My best friend
Evolution Follow
Blowjob is better ...
All I need is you
Baj oko
Error
Heart beat
Trabant
Ryba
Zobrazit další

Další pánské doplňky

Kuchyňská zástěra
Placatka v dárkové sadě
Pánské boxerky Contrast
Svinovací metr
Zobrazit více