Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Pánské boxerky s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 104 zákazníků. Zobrazit komentáře (17)

Pánské boxerky

Vytvoř si vtipný dárek pro svého partnera! Vyber si některý z našich motivů nebo svůj vlastní design a pobav svého přítele vtipnými boxerkami jen pro něj.

95% bavlna, 5% elastan, gramáž 155g/m², přiléhavý střih s kratšími nohavičkami a s gumou v pase. Značka Fruit Of The Loom.

Navrhni si vlastní
Denisa B. 6.3.2017

Šedý melír, M

Přestože jsem si připlatila službu grafika, obrázek se mně, i mé kamarádce zdál být příliš uprostřed výrobku...Vypadalo by to lépe víc ke kraji (na návrhu to vypadalo správně)

Eva J. 8.12.2016

Šedý melír, L

při převzetí byl kolem potisku chameleonů flek, po vyprání zmizel
Náš komentář:
Jedná se o běžný jev (na který i upozorňujeme v příbalovém letáku), který vzniká použitou technologií výroby na některých typech textilu, který však zmizí po prvním vyprání.

Jana K. 16.2.2016

černá, L

Tovar zodpovedá zobrazeniu, som spokojná.

Angelika I. 15.2.2016

černá, XL

tovar je skvelý, len škoda, že prišiel až po 14.2.2016

Gabriela K. 13.2.2016

Bílá, L

Obrazek mohl byt vetsi.

Michaela M. 26.12.2015

černá, L

Pozor při velkém zmenšení fotografie a tisku na uplet pak tisk není tak ideální.
Náš komentář:
Je nutné počítat s tím, že na textilu není možné zobrazovat fotografie s takovými detaily, jaké vidíme na vytištěných fotkách či například na displeji PC. Nedoporučujeme tedy vkládat příliš detailní fotografie, jelikož se jemné detaily mohou ztratit

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

I love
James Bond
I love my girlfriend
Darth Vader
Dej ty pracky pryč
I Love Sex
Kanec
Just married
King
Basketbal
Medvídek srdce
Angel and devil
Červený trpaslík
I love you
Zamilovaní sobíci
Malý princ
Apple Jobs
Prasátko
Zobrazit další

Další pánské doplňky

Kuchyňská zástěra
Placatka v dárkové sadě
Pánské boxerky Contrast
Svinovací metr
Zobrazit více