Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Pánské espadrilky

Hledáte ideální boty na léto? Takové aby v nich nebylo horko, ale také trochu praktičtější než třeba žabky? No tak jste našli! Lehoučké, plátěné espadrilky vás nezklamou při žádném dobrodružství. Vyberte si některou z trendy šťavnatých barev a nechte si je potisknou přesně podle sebe. Uděláme vám je dle vašeho vlastního návrhu, dejte si na ně obrázek, nápis nebo fotku a nebo si vyberte některý z našich hotových designů, které jsou také dost fajn.

svršek: 100% bavlna (plátno), podešev: 100% pryž, podšívka: 100% jutaDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
LENKA D. 5.3.2017 10:47
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Námořní modrá, 43


Další komentáře

Další pánské doplňky

Vyberte potisk na váš dárek

Plameňák
Mexická lebka
Just married
I love
Jednoduché srdce
Malý princ
King
I love you
Parkour - Zombie Apocalypse
Cannabis
Nevěsta
Darth Vader
Ženich
Ve dvou se to lépe táhne
moustache
Svědek
Nejlepší maminka na světě
Nejlepší tatínek na světě
Heart beat
Master Chef
Dej ty pracky pryč
liška
Michael Jackson
James Bond
Keep calm
Queen
Steak master
Best Friends
Zamilované srdce
Nevěsta
Medvídek srdce
Apple Jobs
Tým ženicha
Ta nejlepší máma
Jednorožec
Bon Apetit
Joker
Kotva
Basketbal
Bob Marley
Mňam
Bez ponožek nejsou vánoce
Zobrazit další