Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Pánské tílko s kontrastními lemy s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 4 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Pánské tílko s kontrastními lemy

S tímto tílkem si léto naplno užijete. Využijte fantazii a vytvořte si super originální, či dokonce vtipný letní motiv a předveďte svůj nový kousek na festivalech. Tílko mě moderní kontrastní lemy a super vzdušný střih, který vám zaručí pohodlí při tancování, či cvičení, a ještě k tomu budete IN.

Módní tílko ideální na léto s výstřihem a průramky z úpletu v kontrastních barvách. Dolní lem je dvojitě prošitý a tílko má volnější, vzdušnější střih, ideální na letní aktivyty. Materiál: 100% předepraná bavlna ring spun, Heather Grey: 90% bavlna, 10% polyester;Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Jitka K. 14.6.2017 17:26
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, XL

obrovské průramky

Lenka E. 10.9.2018 11:08
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
červená, S


Další komentáře

Další pánská trička

Vyberte potisk na váš dárek

All I need is you
MEME Bitch please
MEME Fuck yea
Retro kolo
I love
Jednoduché srdce
Tým ženicha
Sandokan
Ženich
Keep calm
King
Supertáta
Česká republika
Kotva
Malý princ
ČSSR
Bud Spencer
Tým nevěsty
Trosečník
Zeman není můj prezident
Trabant auto
Heart beat
Pivní čárky
Evolution Bicycle
Music beat
Fotbalový míč
Pivko
Červený trpaslík
Pražská kavárna
Czech drinking team
Miloš mi prdel
Apple Jobs
plachetnice
Svědek
námořník
Cannabis
Joker
Darth Vader
Nejlepší tatínek na světě
MARX SPENCER
První místo
Masaryk
Zobrazit další