Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Plastové jojo s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (0)

Plastové jojo

Tolik oblíbená a snad nikdy nestárnoucí hračka, kterou milují nejen děti a teenageři, ale mnohdy jí nepohrdnou ani dospělí. Skvělý dárek můžete darovat s osobitým designem, logem, nebo jen nápisem, který z této nestárnoucí klasiky udělá jedinečný originál. Jojo bude vhodným drobným dárkem pro vaše ratolesti i přátele.

Menší plastové jojo o průměru 5cmDostupné barvy:
Navrhni si vlastní
JIří Z. 1.10.2018 08:49
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Červená, univerzal


Další komentáře

Další děti

Vyberte potisk na váš dárek

Ve dvou se to lépe táhne
In love
Trabant
Parkour - Zombie Apocalypse
Jednoduché srdce
I love
Malý princ
Michael Jackson
Zamilované srdce
Darth Vader
Jednorožec
Policie
Joker
Bud Spencer
Medvídek srdce
Michael
I love Czech republic
Queen
Sandokan
Cannabis
Vlk
Music beat
Jelen lesní
Květinový rámeček
Heart beat
King
Usměvavý obličej / smiley face
Kotva
Big sister
Kruh zvířátek
Česká republika
Trabant auto
Best Friends
Jednorožec
Panda
Medvídek s balónky
Metallica
Mickey Mouse
Nejlepší maminka na světě
I love you
I love you
Plameňák
Zobrazit další