Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastního plyšovýho medvídka
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 47 zákazníků. Zobrazit komentáře (12)

Plyšový medvídek

Proměň roztomilého plyšového medvěda v legrační nebo zamilovaný dárek. Jeho tričko potiskneme tvým vlastním motivem, který můžeš vytvořit v našem návrháři. Zda vybereš nějakou srandu, nebo raději zamilovaný vzkaz, necháme na tobě. Milý dárek pro všechny děti, ale také dospělé, kteří se cítí být sami ještě trochu dětmi.

Měkoučký 20 cm veliký medvídek s tričkem, na které si můžeš potisknout cokoliv. Tričko je samozřejmě pratelné. Krásný dárek pro děti nebo pro zamilované. Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Navrhni si vlastní
Jaroslav P. 18.9.2018

Bílá

Luxus, za ty peníze

Oldřich J. 19.7.2018

Bílá

Děkuji za včasnou a ochotnou realizaci.

Zuzana V. 11.4.2018

Bílá

Velka spokojenost!

Lukáš V. 16.7.2017

Bílá

Velmi kvalitní zpracování.

Karel A. 5.3.2017

Bílá

Senzační Obchod a rychlost dodání spokojenost Výborná

Renata V. 18.1.2017

Bílá

Krásný medvídek i potisk

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Srdce mozaika
Nejlepší maminka na světě
Valentýn srdíčka
Policie
Česká republika
Love you forever
Rainbow heart
I love you
Michael Jackson
Love bears
Metallica
I love my girlfriend
Ta nejlepší máma
Miluji tě
Medvídek I Love You
I love you
Zobrazit další

Další plyšáci

Plyšák žirafa
Plyšová žába
Medvídek Hardy se srdíčky
Plyšová ovečka
Zobrazit více