Switch to English  X 
Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Polštář s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2824 zákazníků. Zobrazit komentáře (468)

Polštář

Ideální dárek pro ženy i muže, osvědčený spokojenými zákazníky. Příjemný, měkkoučký povlak je možné prát v pračce. Nově tiskneme až do okrajů. Potisk je tedy neomezený. Jak je to možné? Polštářky nově šijeme přímo u nás! S láskou vyráběný barevný polštář (žádná China) si můžete nechat exklusivně potisknout po celé ploše. Přední i zadní strany polštářku čekají na Vaše tvůrčí nápady, vkládejte své fotky, obrázky, nápisy - cokoliv jen chcete nebo si vyberte některý z našich krásných designů. Vymazlete si svůj originální polštář a udělejte jím radost Vašim blízkým ale i sobě.

40x40 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 10 dní, Vánoce však stále ještě stíháme!

Vzory:
Navrhni si vlastní
Tomas M. 3.12.2018

bílá

Top!

Dana J. 3.12.2018

Bílá

velmi pěkné

Zuzana K. 3.12.2018

Bílá

jsem velmi spokojena i dcerka.OCENUJI RYCHLOST,STIHLA DOSTAT DÁREK K NAROZENINÁM.DÍKY

HEDVIKA S. 3.12.2018

Bílá

Rychlé dodání,vše vyrobené dle mých představ,mohu jen doporučit.

Eva D. 3.12.2018

Bílá

spokojenost

Hana P. 2.12.2018

Bílá

Spokojenost.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Nejlepší maminka na světě
I love you
Zamilované srdce
Medvídek srdce
Ve dvou se to lépe táhne
I love
Nejlepší tatínek na světě
Malý princ
Ta nejlepší babička
Queen
Srdce lásky
King
Love you forever
Amorův šíp
In love
Myslím na tebe
Angel and devil
Zobrazit další

Další polštáře

Polštář Srdce
Polštář MAX
Levandulový polštář
Lněný vintage polštář
Zobrazit více