Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Polštář s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 2979 zákazníků. Zobrazit komentáře (510)

Polštář

Ideální dárek pro ženy i muže, osvědčený spokojenými zákazníky. Příjemný, měkkoučký povlak je možné prát v pračce. Nově tiskneme až do okrajů. Potisk je tedy neomezený. Jak je to možné? Polštářky nově šijeme přímo u nás! S láskou vyráběný barevný polštář (žádná China) si můžete nechat exklusivně potisknout po celé ploše. Přední i zadní strany polštářku čekají na Vaše tvůrčí nápady, vkládejte své fotky, obrázky, nápisy - cokoliv jen chcete nebo si vyberte některý z našich krásných designů. Vymazlete si svůj originální polštář a udělejte jím radost Vašim blízkým ale i sobě.

Vytvořte si domov, dle svých představ s polštářem 40x40 cm. Je krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah je na zip a pratelný. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 10 dní.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Marie M. 13.2.2019

Bílá

Fotky z mobilu přesto vypadají dokonale :) <3 perfektní dárek, (nejen) přítel je nadšen!

MARTINA K. 12.2.2019

Bílá

Jinak je polštářek moc krásný!!!!

Šárka T. 10.2.2019

bílá

Super

lili T. 10.2.2019

Bílá

Naprosto to splnilo me ocekavani. Urcite objednam dalsi produkt od Vas. 5*

Monika H. 5.2.2019

bílá

Polštář se mi moc líbí

Jana K. 3.2.2019

Bílá

úžasné, velká spokojenost s potiskem i ušitím

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Medvídek srdce
Nejlepší maminka na světě
Ve dvou se to lépe táhne
I love you
I love you
Nejlepší tatínek na světě
Ta nejlepší babička
Love
Medvídek s balónky
I love
Ta nejlepší ségra
Malý princ
I love you
In love
Queen
Angel and devil
Zobrazit další

Další polštáře

Polštář Srdce
Polštář flitrový měnící
Lněný vintage polštář
Levandulový polštář
Zobrazit více