Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat

Polštář s fotkou

Produkt:
Polštář

Popis:
Vytvořte si domov, dle svých představ s polštářem s vlastním potiskem. Polštář s vlastní fotkou je ideální dárek pro ženy i muže, prověřený spokojenými zákazníky. Příjemný, měkký povlak je možné prát v pračce. Potisk je možný až do okrajů. Polštářek s fotkou či jiným potiskem šijeme přímo u nás! S láskou vyráběný barevný polštář (žádná China) si můžete nechat exklusivně potisknout po celé ploše. Zobrazit více..

Materiál:
Rozměry 40x40 cm. Krásně měkoučký, s hypoalergenní výplní, 100% polyester. Potah je na zip a pratelný. Pokud si potisk umístíte až ke krajům či zvolíte (namísto bílého) barevný polštář, cena je vyšší z důvodů nákladnější výroby - je nutné polštář ušít v naší vlastní šicí dílně, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 10 dní.

Hodnocení od zákazníků:Nikola K. 26.1.2021

Bílá

Jsem s polštářem moc spokojená. A přítel který ho dostal l narozeninám taky. Určitě ještě něco objednám. Rychlé dodání do pár dnů!

Denisa N. 26.1.2021

bílá

Super a rychlé dodání

Nikola B. 26.1.2021

bílá

Nádherný,úžasná kvalita a za ty peníze? Jako zadarmo

Ilona V. 24.1.2021

Bílá

Maximální spokojenost

Sandra S. 23.1.2021

Bílá

Dokonalé.Odporučím známym.

Vojtěch B. 23.1.2021

Bílá

Jste skvělí! Zůstaňte pořád takoví. Naprostá spokojenost s každým výrobkem a hlavně s jednáním. Děkuji. Srdečně zdravím.

Další komentáře

Inspirace

Zobrazit více

Vyberte potisk na váš dárek

Zobrazit další

Další polštáře

Polštář flitrový měnící
Polštář 80x40
Lněný vintage polštář
Kulatý polštář