Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní kryt na iPhone
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 23 zákazníků. Zobrazit komentáře (5)

Pouzdro na iPhone univerzální

Univerzální obal na mobil, který nejenže ochrání váš telefon před poškrábáním, ale můžete si i sami vytvořit jeho design. Rozměry padnou na iPhone 4, iPhone 5 a další smartphony. Vyzkoušejte náš návrhář a vytvořte si originální obal, který nebude mít nikdo jiný.

Univerzální pouzdro na mobil se stříbrnými odlesky a černým semišem uvnitř. Rozměry: 77 x 134 mm. Potisknutelný z obou stran. Vhodné pro iPhone 4, iPhone 5 a další smartphony.

Navrhni si vlastní
Ivana K. 10.11.2018

Bílá

Fantasticke! Nad ocakavania!

Damian D. 11.2.2018

Bílá

Potisk je trochu nakřivo

Jan B. 12.12.2017

Bílá

Jakš takš.

Vladislava B. 21.12.2014

Bílá

Vše O.K.-super komunikace,rychlé dodání.děkuji

Luboš O. 18.4.2014

Bílá

ok.

Hana P. 27.5.2017

Bílá

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Apple Jobs
Černá ovce
Keep calm
Love cat
Vyplazený jazyk
Zamilovaní ptáčci
Soft kitty
ANGRY
Jednoduché srdce
Malý princ
I love you
Zamilované srdce
Jednorožec
Květinový rámeček
Plameňák
Show Must Go On, freddie mercury
Ta nejlepší máma
Medvídek srdce
Zobrazit další

Další iphone-ipad

Obal na iPhone5 /5S/SE
Obal na iPhone 6 gumový
Multifunkční pouzdro na iPhone X
iPhone 7/8 kryt gumový soft
Zobrazit více