Switch to English  X 
Poslední šance! Vánoce stíháme! Termíny pro Vaše Vánoční dárky zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Medailonek kulatý s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 22 zákazníků. Zobrazit komentáře (3)

Medailonek kulatý

Ozdobte svůj výstřih originálním šperkem, který si můžete navrhnout přesně podle svých představ. Vložte pohádkový motiv pro vaši malou princeznu, nebo design, který udělá z tohoto šperku opravdový skvost. Zapojte fantazii a ukažte okolí skutečný originál. Váš dekolt může zdobit fotka vaší milované osoby, motiv ke kterému máte skutečný vtzah, ale i textura, která z medailonku vytvoří skvělý doplněk k vašemu oblíbenému outfitu.

Přívěšek na krk o průměru 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také klasický řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. Nedoporučujeme neumisťovat na medailonek text - nebyl by dobře čitelný.

Vzory:
Navrhni si vlastní
Markéta F. 25.10.2018

Bílá, 25mm

V dobrém stavu, bez kazu, přesně podle objednávky. Doufám, že nezačne řetízek moc brzy černat.

Radka L. 1.12.2017

Bílá, 25mm

Řetízek vypadá kvalitně a potisk vychází hezky. Moc pěkný dárek.

Andrea H. 21.11.2017

Bílá, 25mm

Medailonek je velice hezký, mám z něj radost :) doporučuji

Kateřina L. 21.11.2018

Bílá, 25mm

Adéla Č. 7.8.2018

Bílá, 25mm

Monika F. 20.6.2018

Bílá, 25mm

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Malý princ
Jednoduché srdce
Jelen
Michael
Plameňák
Parkour - Zombie Apocalypse
Finsko
Žluté fleky
Šeříkové srdce
Květinový rámeček
MEME Freddie Mercury
Amorův šíp
Vlk
Železný kříž
Nejlepší maminka na světě
Best Friends
Cannabis
Friends forever
Zobrazit další

Další šperky

Medailonek srdce
Medailonek malý obdelník
Zrcátko srdce
Medailonek oválný
Zobrazit více