Switch to English  X 
Poslední šance! Informace ohledně dodání dárků do Vánoc zde
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Puk s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 116 zákazníků. Zobrazit komentáře (18)

Puk

Konečně existuje možnost navrhout si vlastní puk na hokej již od 1 kusu. Vlož vlastní text nebo obrázek. Složení zajišťuje pukům nízký stupeň otěru při zachování vysoké pružnosti. Díky těmto vlastnostem puky nešpiní reklamy na mantinelech a jako jediné na světě nerozbijí plexisklo ani při rychlosti 180 km/hod, což prokázal test finské společnosti, která vyrábí hokejové mantinely a plexiskla.

Klasický puk s vlastním potiskem. Velmi kvalitní potisk, který vydrží. Nabízíme ve standardní velikosti (univerzal) tak i menší dětské puky junior.

Navrhni si vlastní
Ondřej C. 22.5.2018

černá

Kvalitně natištěno

Ondřej C. 1.5.2018

černá

Obrázek byl vložen ve vysokém rozlišení a potisk je trochu rozostřen

Lenka J. 19.3.2018

černá

super práce a hlavně rychlost

Jaromír Š. 18.3.2018

černá

Očekával jsem potisk barvou a né jen nalepený papír nebo alespoň potisk pokrytý průhlednou fólii, proti poškození.

Ondřej C. 10.3.2018

černá

Dobře potisknuto

Ondřej C. 4.3.2018

černá

Čísla posunuta více ke středu

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Jednoduché srdce
Hokej
I love you
Evolution Hockey
I love
Supertáta
První místo
Nejlepší maminka na světě
Čtyřlístek
Vyplazený jazyk
Speed limit
The Punisher
Kabrňák
ČSSR
Holubičky
Fajnkluk
Panák čurající
Zamilované srdce
Zobrazit další

Další dárky

Papuče
Podložka pod SPZ
Krabička s mentolkama
Medaile
Zobrazit více