Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Puzzle A3 s vlastním potiskem
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 25 zákazníků. Zobrazit komentáře (2)

Puzzle A3Puzzle rozměr A3 - 300 dílků.

Navrhni si vlastní
Emília S. 6.12.2018

Bílá, A3

ďakujem, som spokojná

Kateřina P. 20.12.2015

Bílá, A3

+ upravení barev na fotografii ( návrh na zlepšení - přidat upravenou fotografii i na krabičku, aby si byly více podobné)

Tereza Č. 21.12.2018

Bílá, A3

Kamila P. 13.11.2018

Bílá, A3

Darina A. 8.10.2018

Bílá, A3

Kateřina M. 11.4.2018

Bílá, A3

Další komentáře

Inspirace

Vyberte potisk na váš dárek

Sovičky
Ve dvou se to lépe táhne
Liška Bystrouška
Jednoduché srdce
Zamilované srdce
Malý princ
Apple Jobs
In love
Mapa světa
Medvídek s balónky
Vyplazený jazyk
Alkoholička
Srdce vánoce
I love you
Kurt Cobain
Ženich
Audrey Hepburn
Nevěsta
Zobrazit další

Další puzzle

Puzzle A4
Puzzle dřevěné