Switch to English  X 
Přihlásit


Zapomenuté heslo

Registrací získáte:
Registrovat
Vytvoř si vlastní puzzle
Hodnocení produktu:
Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 12 zákazníků. Zobrazit komentáře (3)

Puzzle dřevěné

Nyní máte možnost si potisknout vaše fotografie na velmi kvalitní dřevěné puzzle, které vám podstatně déle vydří. Obsahuje 96 dílků, takže i v rozměrech 170x250 mm je to hodně zábavy. Puzzle od nás dostanete v v dárkovém uzavíratelném boxu. Puzzle s fokou je skvělý dárek.

Nejkvalitnější puzzle na trhu - dřevěné. Síla 3mm, rozměr 170x250mm. A ještě zábavnější, protože obsahuje 96 dílků. Navíc ho obdržíte v dárkovém balení (transparetní uzavíratelný box).

Navrhni si vlastní
Maja N. 7.12.2016

Bílá, 170x250 mm

Kvalita odpovídá ceně. Jsem spokojená. Potisk i samotné puzzle je kvalitní. Není co vytknout. Děkuji a rovněž všem doporučuji.

Petra S. 22.12.2015

Bílá, 170x250 mm

Nádhera

Nina T. 4.11.2013

Bílá, 170x250 mm

Puzzle sa mi veľmi páči vašu stránku už odporúčam priateľom ;)

Adéla J. 16.11.2017

Bílá, 170x250 mm

Jan M. 19.9.2017

Bílá, 170x250 mm

Michaela S. 23.7.2017

Bílá, 170x250 mm

Další komentáře

Vyberte potisk na váš dárek

Melting rubiks cube
Ve dvou se to lépe táhne
Zamilované srdce
I love you
Medvídek s balónky
Šipka
Jednorožec je vegan
Angel and devil
Teddy with heart
Žirafa narozeniny
Homo Compus
Svatba
Liška Bystrouška
Zamilovaní ptáčci
Ovečka
Happy Birthday
Jednoduché srdce
Malý princ
Zobrazit další

Další puzzle

Puzzle A4
Puzzle A3