Switch to English  X 
Hodnocení produktu:
Více o hodnocení Vložit komentář
Abyste se mohli lépe rozhodovat při vašem nákupu a zároveň jsme od vás dostali zpětnou vazbu, zavedli jsme systém hodnocení kvality.
Každý náš zákazník obdrží po expedici anketní dotazník, ve kterém může vyplnit svoji spokojenost (nebo nespokojenost) s kvalitou produktu. Všechny zde uvedené komentáře jsou tedy reálné a nejsou námi upravovány. Pouze nezveřejňujeme případné texty urážlivé, vulgární, reklamní a texty které nemají žádnou informační hodnotu, spam popř. osobní povahy.
 
Jak hodnocení chápat a jak na něj reagujeme?
Nejdříve se podívejte na celkový počet hodnocení (hvězdičky) a poté konkrétní komentáře. Celkový počet hodnocení se nemusí shodovat s počtem komentářů, jelikož velké množství zákazníků žádný komentář nezanechá. Počet hvězd je tedy pro Vás rychlým vodítkem o kvalitě produktu a spokojenosti zákazníků.
 
Mezi komentáři naleznete jak kladné (kterých si samozřejmě vážíme, ale již na ně není potřeba z naší strany reagovat), tak i záporné, na které vždy zákazník dostane individuální odpověď a řešení problému. Jelikož se jedná o komunikaci osobního charakteru, není zde pochopitelně zveřejňována. Proto si nepleťte toto hodnocení s diskusním fórem.
Jelikož vyrábíme každému zákazníkovi zboží na míru, může se stát, že uděláme chybu, popř. měl zákazník jiné očekávání. Vždy se snažíme vše vyřešit ku prospěchu zákazníka (tzn. chybu opravit, vyměnit nebo vrátit peníze) a získat tak narušenou důvěru zpět.

Hodnotilo 1 zákazníků. Zobrazit komentáře (1)

Rámeček se srdíčky

Darujte své lásce něco od srdce, co by jí vždy připomínalo Vás. Například tento krásný zamilovaný rámeček s poletujícícmi srdíčky. Do zamilovaného fotorámečku můžete vložit například vaši společnou fotku a darovat ji své partnerce či partnerovi k Valentýnu nebo výročí. Každý pohled na tuto zamilovanou fotku připomene, že je tu někdo, komu nejste lhostejní.

Rámeček z plastu s plovoucími srdíčky pro jednu fotku 10x15 cm pro zamilované či milované lidi.Dostupné barvy:
Navrhni si vlastní
Žaneta T. 25.5.2017 14:55
Materiál produktu:

Kvalita potisku:

Varianta produktu:
Bílá, univerzal

potisk dopadl líp, než jsem čekala, vzhledem ke špatné kvalitě poslaného snímku :)


Další komentáře

Další foto dárky

Vyberte potisk na váš dárek

Valentýn srdíčka
Medvídek srdce
Sladká láska
Kuřátko
Queen
King
For My Love
Myslím na tebe
Zamilovaná prasátka
Milenci
Happy Valentine's Day
I love you
Malý princ
Cannabis
I love
Nejlepší maminka na světě
Zamilované srdce
Nejlepší tatínek na světě
Heart beat
Ve dvou se to lépe táhne
Dej ty pracky pryč
Ta nejlepší máma
Darth Vader
Joker
In love
Michael Jackson
Svatba
Love tree
Apple Jobs
Medvídek s balónky
Bud Spencer
I Love Paris
Jednorožec
Pivoňka
Nekouřím
Anděl a ďábel
I love you
Lenin
Střela
Angel and devil
Music beat
Lana Del Rey
Zobrazit další